שטיפת רכב - תנאי שימוש

עודכן לאחרונה:
הורדת קובץ PDF

שירות שטיפת הרכב של Cello מאפשר למנויים להנות משטיפה פנימית וחיצונית של הרכב במאות תחנות שטיפה ברחבי הארץ, בתשלום חודשי דרך האפליקציה.

הצטרפות לשירות

 1. יש לבצע רישום ראשוני וחד פעמי באפליקציית Cello על מנת להצטרף לשירות.
 2. השירות ניתן למימוש בתוך 24 שעות ממועד הרישום.
 3. הרישום לשירות הינו עבור כל רכב במנוי. כל רכב שיתווסף למנוי יהיה זכאי לקבל את השירות באופן אוטומטי.
 4. ההצטרפות לשירות הינה ללא עלות והתשלום הינו בגין ביצוע שטיפת הרכב בפועל.
 5. עלות שטיפת הרכב נקבעת לפי המסלול אליו מחובר המנוי ב- Cello ובהתאם למחירים המוצגים באפליקציה בגרסתה העדכנית ביותר.

תשלום עבור השירות

 1. החיוב בגין שטיפה יתבצע בתוך 72 שעות ממועד השטיפה באמצעות חיוב כרטיס האשראי המעודכן במנוי במערכת Cello.
 2. חשבונית בגין השירות תופק לכתובת המייל המעודכנת במנוי וכן תופיע באפליקציה, עם ביצוע החיוב.
 3. עלות השטיפה עשויה להשתנות מעת לעת, בהתאם לשיקול דעת נותן השירות. יובהר, כי החברה לא תישא באחריות לכל נזק ו/או הוצאה שיגרמו למנוי לנוכח תשלום תעריפים שונים בתחנת השטיפה.
 4. התעריפים המופיעים באפליקציה בגרסתה העדכנית ביותר, הינם בתיאום מול תחנות השירות. ייתכן ובמקרים חריגים יהיו תעריפים מיוחדים, כגון במקרים של חגים, מועדים וכיוצא באלו. במקרים אלו על הנהג/ת יהיה לשלם ישירות בתחנת השירות ולא באמצעות שירות השטיפה של Cello.

תנאים והגבלות

 1. השטיפה אינה כוללת שטיפת בוץ, וואקס וניקויים מיוחדים.
 2. ההסכם אינו כולל רכבי הסעות ורכבים שאינם עוברים במנהרה.
 3. כל רכב במנוי מוגבל לשטיפה אחת בכל 48 שעות ועד 5 שטיפות בחודש.
  במידה והמנויים יבקשו להשתמש בשירות עבור אותו רכב לפני שעברו 48 שעות, באפשרותם לממש שירות זה בפנייה למוקד הטלפוני 03-9527870 בבקשה לפתיחת הרשאה ידנית.
 4. השירות אינו פעיל ללקוחות עסקיים.
 5. לא ניתן לצרף לשרות חשבונות בעלי הו"ק.

פרטי המנוי

 1. לשם מתן שירות זה, נדרשת Cello להעביר לצדדים שלישיים המשתפים עימה פעולה, לשם מתן השירות, לרבות מכוני שטיפה, את מס' הרישוי של הרכבים הפרטיים המעודכנים במנוי. בעת צירוף המנוי לשירות מביע המנוי המשלמ/ת את הסכמתו/ה: (א) כי Cello תעביר לצדדים שלישיים אלו את מס' רישוי הרכבים במנוי לצורך מתן השירות (ב) כי Cello תקבל מהצדדים השלישיים פרטים רלוונטיים לשירות, אודות הרכבים הפרטיים המצויים במנוי והטיפול הכולל אשר ניתן על ידי הצד השלישי .
  אישור האמור, ייחשב כסעיף לטובת צד שלישי, לרבות לטובת הצדדים השלישיים העובדים בשיתוף פעולה עם Cello.

כללי

 1. שירות שטיפת הרכב מבוצע ע"י "שטיפומט" ומופעל על-ידי התחנות המשתתפות בשירות. האחריות המלאה, היחידה והבלעדית לזמינות השירות, משך ביצועו, מתקני התחנה, מיומנות התחנה והעובדים, טיב השירות וכיוצ"ב, הינה של מפעיל התחנה המשתתפת בשירות.
 2. אין Cello ו/או מי מטעמה אחראים לכל פגיעה ו/או נזק ו/או הפסד ו/או אובדן לגוף או לרכוש, כלפי מנויי Cello ו/או צד ג' כלשהו, הקשורים במישרין או בעקיפין עם הטיפול הניתן לרכב פרטי של המנוי במסגרת שירות השטיפה.

סיום התקשרות

 1. חברתCello תהא רשאית לבטל את השירות בכל עת לפי שיקול דעתה הבלעדי, ובמקרה זה לא יהא בדבר משום הפרת התחייבויותיה בקשר עם מתן השירות והמנוי/ה לא י/תהא זכאי/ת לפיצוי כלשהו בגין הפסקת השירות. הודעה על ביטול השירות תישלח למנוי/ה לאחת מחלופות דרכי יצירת הקשר הקיימות אצל Cello.
 2. לאחר הרישום ניתן להפסיק את ההתקשרות עם החברה באשר לשירות זה בכל עת, באמצעות השירות הדיגיטלי באפליקציה ו/או באתר ו/או בפנייה לחברה במוקד שירות הלקוחות 9070*.
 3. על מנת שיוסר השירות באמצעות פניה בכתב על הפונה לציין את מספר הטלפון הנייד של המנוי, את מספר תעודת הזהות של המנוי, ארבע ספרות אחרונות של כרטיס האשראי המעודכן במערכת Cello, את מהות הפניה ופרטי התקשרות- דוא"ל או טלפון, למקרה שמוקד שירות הלקוחות יבקש ליצור עם הפונה. ניתנה הודעה כאמור, תבוא ההתקשרות לסיום בתוך 3 ימי עסקים.
נְגִישׁוּת
איפוס
הצהרה

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

 

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

אנחנו משתדלים לשמור ולתחזק את האתר ברמה הטובה ביותר, אך מאחר ואנו מעלים עדכונים באופן שוטף, ייתכן שגם בהמשך יהיו אי אלו דפים או תכנים מסוימים שיימצאו לא מתאימים במלואם לדרישות התקן הנ"ל, אולם כל זאת שלא בכוונת מתכנן אלא עקב טעויות העלולות לקרות בתום לב.

לשם כך, נרתם צוות האתר לבצע באופן תדיר בדיקות לעמידה בדרישות התקן , אם בכל זאת מצאת ו/או נתקלת בקשיים בגלישה בנושא הנגישות, אל תהססו להפנות את תשומת ליבנו לכך.

כדי שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר בבקשה צרפו פרטים מלאים ככל שניתן (תיאור הבעיה, מהי הפעולה שניסיתם לבצע, באיזה דף גלשתם וסוג הטכנולוגיה המסייעת במידה והשתמשתם.) אם ברצונכם לקבל משוב אישי אנא ציינו בפנייתכם את שמכם המלא ואת אופן ההתקשרות הרצוי (טלפון, דוא"ל או כתובת למשלוח דואר).

רכזת נגישות: רחלי דחבש

טלפון: 03-7187711

דואר אלקטרוני: access@cellopark.com

משוב נגישות
שליחה
המשוב נשלח בהצלחה!
תודה. אחד מנציגינו ייצור איתך קשר בהקדם האפשרי.
סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by Emilia Digital