תקנון "חבר מביא חבר"

עודכן לאחרונה:
להורדת קובץ PDF

הטבת "חבר מביא חבר" באה לעודד לקוחות Cello להעניק הטבה כספית "לחבר" ובמקביל לקבל הטבה כספית למנוי שלהם במידה ומקבל ההטבה ביצע חניה כאמור.

חשוב לדעת

 1. תוכנית ההטבות "חבר מביא חבר" מיועדת אך ורק למשתמש פרטי רשום בעל חשבון פעיל באפליקציית Cello. (להלן: “המשתמש”) מקבל ההטבה (להלן: "מקבל ההטבה") הינו משתמש חדש שלא היה רשום לפני לאפליקציית Cello ובהתאם להטבה שקיבל הקים מנוי חדש עם עם אמצעי תשלום פעיל.
 2. במסגרת ההטבה יוכלו משתמשים רשומים להזמין חברים חדשים להשתמש בשירותי Cello ולאחר ביצוע חניה מינימאלית ראשונה של מקבל ההטבה יהיו זכאים לקבל בגינם באופן אוטומטי הטבה בסך 20 ₪ לשימוש בכחול לבן בכל הארץ (חניה מינימאלית מוגדרת כחניה בסכום של לא פחות מ 1 ש"ח).
 3. כל משתמש חדש שיצטרף לשירותי Cello באמצעות הזמנה ממשתמש קיים יקבל הטבה בסך 20 ₪ שתשתקף בחשבונית החודשית לשימוש בכחול לבן בכל הארץ.
 4. משתמש יוכל להזמין עד 50 חברים בתוכנית חבר מביא חבר ולקבל הטבות בגובה של עד 1,000 ₪ בגינם, החל מהחבר ה 51 אין באפשרות המשתמש לקבל הטבה.
 5. את ההטבות הניתנות במסגרת התוכנית ניתן לראות כזיכוי בחשבונית החודשית.
 6. ההטבות הניתנות על ידי חברת Cello למשתמשים הקיימים (להלן: "המזמין) ו/או למשתמשים החדשים (להלן: "המוזמנים") במסגרת התוכנית ניתנות לניצול תוך 120 יום מיום ההודעה על קבלת ההטבה.
 7. למען הסר ספק, לא תינתן כל הטבה למזמין ו/או למוזמן בגין משתמשים שכבר רשומים לשירותי Cello או היו לקוחות Cello במהלך 365 הימים שקדמו להזמנה.
 8. ההטבות הן אישיות למשתמש, לא ניתן יהיה להעביר, לשכפל, לפדות או למכור את ההטבות בשום צורה אלא אם גן הדבר אושר במפורש על ידי Cello.
 9. חברת Cello תהא רשאית לשלול כל זכאות לה זכאי המשתמש המזמין ו/או המשתמש/ים שהוזמנ/ו במקרים בהם נעשה שימוש לרעה בתוכנית ו/או בהם קיים חשד לרמאות או פעילות לא חוקית, או כל פעולה אחרת אשר נחזית כמפרה את תנאי השימוש או כל מדיניות רלוונטית אחרת של Cello.
 10. משתמשים קיימים ומשתמשים חדשים כאחד לא יהיו זכאים להטבה באמצעות שימוש ביותר מחשבון Cello אחד ו/או באמצעות כל פעילות כאמור לעיל, בה קיים חשד לרמאות או פעילות לא חוקית, או כל פעולה אחרת אשר נחזית כמפרה את תנאי השימוש או כל מדיניות רלוונטית אחרת של Cello.
 11. חברת Cello תהא רשאית (אך לא מחויבת) לחקור ולבחון כל פעילות הקשורה לתוכנית חבר מביא חבר, ולבטל או לשנות את תנאיה מכל סיבה. אם Cello תתוודע לפעילות כלשהי אשר נחזית כפוגענית, רמאית, או מפרה את תנאי החברה, החברה תהא רשאית, מבלי לגרוע מזכויותיה על-פי דין, להשעות את חשבונות המשתמשים הרלוונטיים ולהגביל את הגישה לתוכנית ו/או לשירותי החברה.
 12. חברת Cello רשאית לעדכן את תנאי תקנון זה ו/או להפסיק את תוכנית “חבר מביא חבר” בכל עת, לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא מתן הודעה מוקדמת.
 13. השימוש בשירות "חבר מביא חבר" הוא בכפוף לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של אפליקציית Cello
נְגִישׁוּת
איפוס
הצהרה

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

 

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

אנחנו משתדלים לשמור ולתחזק את האתר ברמה הטובה ביותר, אך מאחר ואנו מעלים עדכונים באופן שוטף, ייתכן שגם בהמשך יהיו אי אלו דפים או תכנים מסוימים שיימצאו לא מתאימים במלואם לדרישות התקן הנ"ל, אולם כל זאת שלא בכוונת מתכנן אלא עקב טעויות העלולות לקרות בתום לב.

לשם כך, נרתם צוות האתר לבצע באופן תדיר בדיקות לעמידה בדרישות התקן , אם בכל זאת מצאת ו/או נתקלת בקשיים בגלישה בנושא הנגישות, אל תהססו להפנות את תשומת ליבנו לכך.

כדי שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר בבקשה צרפו פרטים מלאים ככל שניתן (תיאור הבעיה, מהי הפעולה שניסיתם לבצע, באיזה דף גלשתם וסוג הטכנולוגיה המסייעת במידה והשתמשתם.) אם ברצונכם לקבל משוב אישי אנא ציינו בפנייתכם את שמכם המלא ואת אופן ההתקשרות הרצוי (טלפון, דוא"ל או כתובת למשלוח דואר).

רכזת נגישות: רחלי דחבש

טלפון: 03-7187711

דואר אלקטרוני: access@cellopark.com

משוב נגישות
שליחה
המשוב נשלח בהצלחה!
תודה. אחד מנציגינו ייצור איתך קשר בהקדם האפשרי.
סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by Emilia Digital