מסלולי עבר

עודכן לאחרונה:

1.   מסלולי עבר

1.1  חברת Cello מציעה מסלולים עדכניים המופיעים כאן. ב-Cello אין התחייבות בכל אחד מהמסלולים ובאפשרות הלקוח/ה לעבור מסלול בכל שלב למסלולים העדכניים המופיעים כאמור בלינק.

1.2  ניתן לבצע שינוי מסלול בכל עת במגוון דרכים העומדות לרשות הלקוח/ה:

 • שירות הלקוחות באתר כאן
 • לשונית "צור קשר" באפליקציית Cello.
 • מוקד שירות הלקוחות בטלפון 9070*.
 • דף הפייסבוק העסקי של החברה.
 • שליחת הודעה באמצעות WhatsApp.
 • כל פנייה תענה תוך שני ימי עסקים.

1.3  מסלול "Cello VIP"בעלות 10.90 ש"ח לכל כלי רכב במנוי בשיטת חיוב "לא חנית / לא נסעת בכבישי אגרה – לא שילמת", כך שבחודשים בהם לא חונים** / לא נוסעים בכביש אגרה –  לא משלמים על השירות.

השירות כולל:

 • הפעלת חניה בכחול לבן בפריסה ארצית מלאה.
 • תשלום חניה באפליקציה במאות חניונים – ללא עמלת הפעלה.
 • שירות מציאת חניה בכחול לבן ע"ג מפה.
 • שירות "סטארטר" – תזכורות להפעלת חניה בכחול לבן בכל הארץ. פיצ'ר ייחודי המזכיר לך להפעיל חניה כאשר מזהה שחנית באזור בו נדרש להפעיל חניה. פיצ'ר הסטארטר נמצא כעת בהרצה (פיילוט) וללא תוספת תשלום. זמין במכשירים המבוססים מערכת הפעלה מסוג אנדרואיד בלבד. פיצ'ר הסטארטר פועל באמצעות שני מנגנונים – שירותי מיקום (GPS) וחיבור להתקן בלוטות' (Bluetooth) שבמכשיר הסלולרי והרכב. תשומת ליבך כי אופן פעולתם של שני המנגנונים השונים מפורט בתנאי שימוש הכלליים.
 • סיום חניה אוטומטי- כיבוי החניה האוטומטי פועל באחד משני מנגנונים שונים – באמצעות שירותי מיקום (GPS) או באמצעות חיבור להתקן בלוטות' (Bluetooth) שבמכשיר הסלולרי והרכב. תשומת ליבך כי אופן פעולתם של שני המנגנונים השונים מפורט בתנאי השימוש הכלליים.
 • הארכת חניה אוטומטית – בהתאם למקבצי הזמנים המוגדרים בכל רשות. השירות לא פועל ברשות העיר חיפה ע"פ החלטת הרשות המקומית, על המנוי/ה להאריך את החניה בהתאם לשילוט המקומי.
 • שירותי תזכורות לסיום חניה.
 • דמי החניה נקבעים לפי תעריפי הרשות המקומית, ואינם כרוכים בתשלום עמלה נוספת כלשהי. תעריפי הרשות מתעדכנים מעת לעת ע"י הרשות בלבד.
נְגִישׁוּת
איפוס
הצהרה

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

 

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

אנחנו משתדלים לשמור ולתחזק את האתר ברמה הטובה ביותר, אך מאחר ואנו מעלים עדכונים באופן שוטף, ייתכן שגם בהמשך יהיו אי אלו דפים או תכנים מסוימים שיימצאו לא מתאימים במלואם לדרישות התקן הנ"ל, אולם כל זאת שלא בכוונת מתכנן אלא עקב טעויות העלולות לקרות בתום לב.

לשם כך, נרתם צוות האתר לבצע באופן תדיר בדיקות לעמידה בדרישות התקן , אם בכל זאת מצאת ו/או נתקלת בקשיים בגלישה בנושא הנגישות, אל תהססו להפנות את תשומת ליבנו לכך.

כדי שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר בבקשה צרפו פרטים מלאים ככל שניתן (תיאור הבעיה, מהי הפעולה שניסיתם לבצע, באיזה דף גלשתם וסוג הטכנולוגיה המסייעת במידה והשתמשתם.) אם ברצונכם לקבל משוב אישי אנא ציינו בפנייתכם את שמכם המלא ואת אופן ההתקשרות הרצוי (טלפון, דוא"ל או כתובת למשלוח דואר).

רכזת נגישות: רחלי דחבש

טלפון: 03-7187711

דואר אלקטרוני: access@cellopark.com

משוב נגישות
שליחה
המשוב נשלח בהצלחה!
תודה. אחד מנציגינו ייצור איתך קשר בהקדם האפשרי.
סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by Emilia Digital